usługi w hotelach

W każdym hotelu toczy się walka o to, by mieć jak najwięcej gości, dlatego nie powinniśmy się dziwić, że tych usług jakie są nam proponowane obecnie jest coraz więcej. Każdy hotel chce proponować różnorakie udogodnienia, które dobrze się sprawdzą. Możemy korzystać z takich usług dla gości jak prasowanie, pranie, przechowanie bagażu, dostęp do sejfu, przejazd z lotniska, parking.

Barek

W hotelowych pokojach na gości czeka barek z napojami oraz przekąskami, jednak warto pamiętać, że korzystanie z niego będzie się wiązać z dodatkowymi opłatami. Przy wyjeździe z hotelu rozliczamy się z tego co wykorzystaliśmy.

Kawa i herbata dla gości

Obecnie praktycznie w każdym hotelu goście mogą liczyć na kawę i herbatę bez ograniczeń, każdy może sam sobie ją przygotowywać dzięki temu, że ogólnie dla gości dostępne są specjalne ekspresy i zestawy, gdzie proponowana będzie kawa i herbata, po którą można sięgnąć.

Wygody w hotelach

Praktycznie w każdym hotelu dba się o jak największy komfort gości, dlatego tych różnych propozycji jest naprawdę wiele. Między innymi próbuje się tworzyć takie oferty i usługi, które świetnie się sprawdzą. Można mówić między innymi o takich kwestiach jak dostęp spa, masaży, kortów.

Internet

Dostęp do internetu to właściwie najważniejsza sprawa, na którą trzeba będzie zwracać uwagę. Hotele mają dla nas dostęp do internetu szerokopasmowego. Najważniejsze, najwygodniejsze jednak jest przygotowanie Wi-Fi, ponieważ ludzi chcą mieć dostęp do internetu niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdują.

Wyżywienie

Al

Pakiet pełny z wyżywieniem, przekąskami i napojami. Goście mają także dostęp do części proponowanych w hotelu alkoholi.

UAl

Pakiet, gdzie mamy również proponowane luksusowe alkohole, a także przygotowywane sa dodatkowe pakiety usług, które sprawią, że pobyt w hotelu stanie się przede wszystkim przyjemniejszy.

OV

To pakiet bez wyżywienia, opcja wygodna dla tych osób, które czas spędzać będą poza hotelem i wyżywienie nie jest dla nich istotne.

BB

Dla gości, którzy do noclegu oczekują śniadania.

HB

Pakiet, gdzie goście mają śniadanie i obiadokolacje.

FB

Można liczyć na śniadanie, obiad i kolację. Jest to opcja dla tych osób, które chcą otrzymać wyżywienie, ponieważ hotel będą opuszczać maksymalnie na kilka godzin.

SC

Pakiet, gdzie nie ma wyżywienia, ale hotel ma zapewnić gościom dostęp do kuchni czy aneksu kuchennego, gdzie samodzielnie przygotowuje się posiłki.

PP

Tutaj wycieczka, która realizuje konkretny plan wyjazdu będzie również otrzymywała konkretnie ustalone wyżywienie.

ZPR

Hotel realizując wydarzenia z własnego ramienia przygotowuje do nich propozycję wyżywienia.